İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Cengiz Topel Caddesi uydu servisi

Cengiz topel ülkemizin birçok il ve ilçesinde hem mahalle hem de caddesi olan isimlerdendir. Lütfen uydu siparişlerinizi verirken bunu göz önünde bulundurunuz. Bizler İstanbul Avrupa yakasında olduğumuzu belirtelim. Cengiz Topel Caddesi uydu servisi için bizi telefonla acil olarak arayınız. Bazı zamanlar aşırı derecede yoğun olan telefon trafiği özerinde oluyoruz. Telefonlarımızın meşgul çalması üzerine lütfen bir iki dakika sonra tekrar bizi aramanızı rica ederiz. Bizler bizlere verilen görevi hakkıyla yerine getirmek için çalışıyoruz. Çalışan uyduların yerini değiştirdikten sonra çalışmıyorsa hangi işlemi yaptıysanız onunla ilgili olarak yapmalısınız. Diyelim ki televizyonun yerini değiştirdiniz. Yer değiştikten hemen sonra televizyonu açmaya çalıştığınız zaman bir de baktınız ki televizyon da sinyal yok yazıyor.

Hemen uydu anten servislerini arayabilirsiniz. Yalnız bu işlemleri yapmış olduğunuz saat gecenin bir yarısı ise bu saatte de uydu servisi gelmez diyorsanız o zaman kendiniz de bunu yapabilmek için uğraşabilirsiniz.

Sinyal yok sorunlarının en sık yaşandığı nedenler

İlk önce kablonuza ek yaptıysanız bu ek yerini kontrol ediniz. Ek yerlerinde ince teller ile sarı telin birbirlerine değmemesi için ayarlama yapmalısınız. Ek yerlerini söktükten sonra her şey yolundaysa o zaman farklı bir yerde bir ayarsızlık olmuş demektir. Antenin televizyona bağlandığı yere de bakmalısınız. Burası da sağlam ise o zaman anten ayarınızda da bir problem olabilir. Ama ben dokunmadan önce çalışıyordu diyorsanız bu sadece rastlantı olabilir. Bunun için bir servisten destek talebinde bulunabilirsiniz. Cengiz Topel Caddesi uydu servisi bu konuda sizin hep yanınızda.


Bir önceki yazımız olan Büyük Ada Sokağı anten servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.12 Mart 2018      252 Okuma