İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Çember Sokak antenci

Yeni en son çıkan televizyonların diğerlerinden ayıran yanları sadece büyüklüğü olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Görüntüleri, ince yapıları, android sistemli veya normal smart tv olan televizyonların tamamın da yüksek sinyal gerektiren televizyonlardır. Bu televizyonları eski uydu cihazlarımıza kıyasla daha karmaşık olduklarını ve arama yaparken bile bazen saatler boyunca beklememiz gerektiğinin farkındayız. Çember Sokak antenci sizlere bu aşama da yardımcı olmak için çeşitli hizmetler yürütmektedir. Uydu sistemleri ve merkezi uydu sistemleri konusun da kesinlikle uzman olan arkadaşlarımız ihtiyacınız olan bütün konular da sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı zaman da yapılacak olan tamirlerin de kullanılması gereken yedek parça ihtiyaçlarınız bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.

Çember Sokağı antenci telefonları

Tanıdığınız veya bir akrabanızın vasıtası ile tanıştığınız bir çanak antenci dükkanı yoksa bütün çanak antenlerin sorunlarını çözmek için firmamızdan personel istemeniz için hiçbir mazeret kalmamaktadır. Bir kez bizim iş yaptıktan sonra bizden çok memnun kalacak ve telefonlarımızı yanınıza kayıt ederek çeşitli çanak anten sorunları için bizimle çalışacağınızın garantisini verebiliriz. Dilediğiniz zaman sadece telefonlarımızdan aramanız sizler için daha çok kolaylık olacak ve bizler içinde hızlı gelmek için bir bahane olacaktır.

Evin ikinci odasına ikinci bir televizyon satın aldınız. Ama bu televizyonu çanak antene bağlamak için odanızda anten prizinin olmadığını düşünürsek yapılması gereken birkaç şey var. İlk önce kullandığınız televizyonun sinyalini nereden aldığınızı kontrol ediniz. Çanak antenleriniz sizin balkonunuzu da ise hemen antenlerin uç kısımların da olan kabloları bağlandığı yerde boşta olan kablo yeri olup olmadığını dikkatli kontrolü altına alınız. Eğer boşta yer yoksa bağlı olan lnbnin çıkarılıp daha üst Versiyonu olan çıkış sayısı fazla olan lnb takılması gerekir. bu durumda ödeyeceğiniz ücreti telefonda ki Çember Sokak antenci ile konuşarak detaylı olarak net bir şekilde fiyat bilgisini alabilirsiniz. Böyle bir durum da yeni takılacak lnb ücreti, anten kablosu ücreti ve servis bedeli alınmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Bıçkı Sokak uydu servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.03 Nisan 2018      188 Okuma