İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Barış Sokak uydu servisi

Barış Sokak uydu servisi firma bilgilerine ulaşmak için sitemizden iletişim ve bize ulaşın kısmından yardım alabilirsiniz. Verilen adresleri tanımadığınız durumun da Yandex navigasyon ve Google Haritalar kısmından da faydalanabilirsiniz. Bu verilen haritalara adres bilgilerimizi veya ipek uydu servisi yazıldığı zaman da ulaşmanız mümkün olur. Verilen hizmetlerden memnun kalmadığınız da konu ile ilgili şikayetlerini bizlere aktarabilirsiniz. Oluşan her türlü problemleri bize ulaştığınız telefon numaralarımızdan aktarmanızı rica ediyoruz. Ayrıca şikayetçi olduğunuz sorunları bizlere kısa mesaj ile de aktarabilirsiniz. Yapılması istenen sorunları ilk önce firmamızın destek bölümünden randevu alarak aktarmalısınız. Söylenen sorunların dışında da farklı bir şekilde bazı tamirlerin daha yapılmasını istemeniz halinde servis bedelinde farklılıklar baş gösterebilir.

Barış Sokak uydu anten arızalarının onarılması

Farklı işleri yaptırmak istemeniz halinde dilerseniz ilk önce size gelen personelimize tam olarak ne yaptırmak istediğinizi belirtiniz. Arkadaşımız sizlere servis bedelleri ve ürünlerin fiyatları ile ilgili bilgiler aktaracaktır. Ardından verilen bilgilerden yola çıkarak yaptırmak istediğiniz şeyleri erteleyebilir veya hemen onu da aradan çıkartarak yaptırabilirsiniz. Uydu antenlerin arıza vermesi her zaman aynı yerden olacak diye bir şey yoktur. Bu tür arızalar halinde yapılması istenen şeylerin hemen yapılması konusun da çok temiz ve hızlı bir şekilde çalışmaktayız. Aynı anda birden fazla çanak antenin de montajının yapılması servis ücretlerinde küçük bir değişikliğe gidilebilir. Bu değişikliğin onaylanması ile birlikte 2 tane antenin aynı anda montajı hemen gerçekleştirilmektedir.

Her zaman ve her türlü uydu anten sistemlerin de başınıza gelebilecek derece de büyük veya küçük olan olayların hemen üstesinden gelmek için burada yanınızdayız. Eski antenlerin de montajını yaparken vidaların hiç bir şekilde sökülmeyen cinsten olmaması gerekir. Vidaların açılmaması durumun da yeni bir tane çanak antenin alınması istenebilir. Barış Sokak uydu servisi her zaman için burada sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.


Bir önceki yazımız olan Bakkal zade Sokak antenci başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.13 Nisan 2018      164 Okuma