İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Barbaros Mahallesi Uydu Servisi

Bağcılar da Mahmutbey tarafın da kalan ve Bahçelievler sınırlarına dayanan bir mahalle olan Barbaros Mahallesi Uydu Servisi hizmetimizi başlatmış bulunuyoruz. Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızı tuşlamanızı rica ederiz. Evinize merkezi uydu santrali kurmak veya aniden ortaya çıkan çanak anten arızaları için her daim burada yanınızda olacağız. Mevsimsel olarak baktığımız için kış aylarında daha çok arızaların meydana geldiğini görmekteyiz. Yaşanan arızaların hepsi sadece tek bir yerden oluşması söz konusu değildir. Aynı anda birden fazla arızanın da yaşandığına tanıklık etmişizdir.

Bunların ilk olarak meydana gelen arızanın çanak anten ayarının bozulması olduğunu gördük. Sonrasında uydu anten kablolarının arıza yapmasının ardından komple yenilemek zorunda kaldığımız bir kablo arızası da mevcuttur. Bunun ardından uydu alıcılarının bozulması da meydana gelebiliyor. Tuner çıkışın da yani cihazın besleme gücünden meydana gelen bu arızaların yeni cihaz alma ile son bulduğunu, genel de eski cihazlar arıza yaptığı için teknik servis götürmeden tamire gerek yok denilip yeni cihaz alımları ile son bulmaktadır. Barbaros Mahallesi Uydu Servisi sadece birkaç dakika içerisin de arıza tespitini gerçekleştirmektedir.

Arızanın onarılması durumun da her hangi bir yedek parça malzeme kullanımı yaşanmadıysa ek olarak her hangi bir ücret vermenize gerek yoktur. Sadece sabit olarak telefon da söylenen ücreti vermeniz kafi. Yalnız ücret ile birlikte yedek parça kullanımı yaşandıysa zaten bu ücretler sizlere önceden söylenmektedir. Yedek parça tutarı ve servis bedeli alınır. Bunun dışında her hangi bir ücret alınmamakla birlikte ilk baştan söylenen ücretlerin dışına çıkılmadığı konusun da bizlere güvenebilirsiniz. Barbaros Mahallesi Uydu Servisi her zaman için sadece tek bir iş yapıldı ve gidildi anlamın da değil de müşterilerimizin bizlere haklarını helal etlerini, yaptığımız işleri beğenmelerini ve tavsiye üzerine müşteri gönderilmesini isteriz.


Bir önceki yazımız olan Nuripaşa mahallesi uydu servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.16 Ekim 2017      288 Okuma

Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Uydu Servisi