İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Boğazköy uydu servisi

Arnavutköy son yılların en çok değer kazanan ilçesi haline geldi. Birçok projelerin geçiş noktası haline gelen Arnavutköy de Boğazköy uydu servisi olarak bizler de burada yeni yerleşim yerlerini hızla takip etmekte ve gelişen teknolojileri büyük bir hassasiyetle buralara kurmanın gayreti ve sevinci içindeyiz. Yeni inşaatların merkezi uydu sistemlerini kurulması için bizler öncülük etmekte ve yeni binaların ne şekil de yapılması veya televizyonların nerelere kurulması adına danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Eski evlerdeki bütün çanak antenlerin sökülüp tek bir yerden bağlanması için de sizlere büyük sürprizlerimiz bulunmaktadır. En üst katın balkonun da olan 7 – 8 tane çanak antenden kurtularak bir veya sadece iki tane çanak anten ile çoklu lnb takılarak normal bir görüntüye sahip olunması için Boğazköy uydu servisi firması ile görüşmeniz hedeflenmektedir. Birçok yeri çanak antenler ile dolduran ev kullanıcıları veya taşınan kiracıların çanak antenlerinin hepsini bir arada toplayarak yaşam alanlarını adeta Boğazköy uydu montajı ile genişletiyoruz.


Bir önceki yazımız olan Sümer Mahallesi uydu servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.10 Ağustos 2017      534 Okuma