İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

Ali Baba Türbe Sokak çanak antenci

Fatih’te Ali Baba Türbesini bilmeyen yoktur sanırım. Bizler bu civarlara bakmak suretiyle çanak anten tamirlerini yapıyoruz. Yapılan inceleme sonucu antenlerin yamuk yumuk olmaması, kırık ve aşırı derece de paslanmış olmaması durumunda en iyi bir şekilde anten ayarını yapıyoruz. Sinyallerin en yüksek dereceye ulaşması ve kalite seviyesinin de çıkartılabileceği yere kadar yükseltilmesi işlemlerini yapıyoruz. Anten bu şekilde ayarlandığı zaman bütün kanalları çekmemesi için hiçbir neden kalmamaktadır. Ali Baba Türbe Sokak çanak antenci sizlere hemen yardımcı olmak için sabahın ilk ışıkları ile birlikte hemen telefonlarına cevap vermektedir. Aranan kişilerden sadece adres ve arızanın nerede olduğu bilgisi alınır. Buna istinaden sizlere gelecek olan servisin kaç para isteyeceğini ve ondan sonra da malzeme dahil olup olmadığını sormanızı rica ederiz.

Çanak anten sağlam ama sinyal gelmiyor

Çanak antenlerin ayarının doğru bir şekilde yapıldığından eminseniz bu kez sorunu farklı bir yerden bakabilirsiniz. Anten de sinyal yok dediği zaman her zaman anten hatalıdır anlamına gelmemektedir. Çanak antenlerin bozulması veya televizyon da sinyal yok demesi o kadar çok birbirlerinden farklı sorunlardan oluşuyor ki.

İlk olarak antene bağlanan kablo ucuna bakmalısınız. Bu kabloların uçları yapılırken birbirlerine değmemesi gereken yerler vardır. Bunlar kabloda bulunan ince ve kalın tellerdir. Bu tellerin birbirlerine değmesi sonucu tuner çıkışı aşırı yüklendi veya televizyon da sinyal yok yazısını görebilirsiniz. Öte yandan baktığınız yerde bir sorun yoksa kablonuzun diğer ucu olan receiver çıkışlına bakınız. Burada da aynı işlem yapıldıktan sonra hiçbir sorun kalmadıysa o zaman kablonuzu tamamen değiştirmekten başka bir çareniz kalmadı demektir.


Bir önceki yazımız olan 50. Yıl merkez Caddesi uyducu başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.07 Mart 2018      250 Okuma