İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

1AN TV, NR1 TV, NR1TÜRK TV Astra 5B 31.5 frekansı

Yepyeni bir uydunun tanıtımı9 ile karşınızdayız. Web sitemizde Türksat frekanslarına dair her türlü haberleri paylaştığımızı biliyorsunuz. Yalnız bu kez astra da bulunan Türk televizyonlarının frekanslarını zilere ile paylaşacağız. İşte Astra uydusuna da şu anda yayın yapan Türk kanalları. 1AN TV, NR1 TV, NR1TÜRK TV.  Bu müzik kanallarının hepsi tek bir tane şirkete bağlı. Hem Türkiye’de hem de Dünyanın birçok ülkesinde yayın yapılabilmesi adına Asrta uydusunda kendine yer bulan televizyon kanallarının frekanslarını sizler ile paylaşacağız. Dediğimiz gibi, hepsi zaten tek bir firmaya bağlı olduklarından dolayı hepsini de tek bir frekans üzerinde toplamışlar. Sizler tek tek frekansları girmeye gerek kalmadan tek bir yerden frekans ekleyip tarama yapmanız halinde burada belirtilen kanalları8 kanal listenizde görebileceksiniz.

Astra uydusunda yayın yapmanın ne tür avantajları var? Astra uydusu Almanya’nın özel uydusudur. Almanya da olan kişiler küçük bir anten ile de yayınları kaliteli bir şekilde alabilmektedir. Almanya ve çevresinde bulunan diğer ülkelerde yayınlarını duyura Astra uydusundaki kanalları Ülkemiz Türkiye üzerinden de yayın alınmaktadır. Almanya’da Bir Türk uydusuna bakan bir çanak anteniniz olmalı ki burada yuayın yapan kanallara ulaşabilesiniz. Zaten Türk olan gurbetçilerimiz internet üzerinden veya Türksat uydusu üzerinden mutlaka izliyordur. Ama diğer çanak anten kuramayan kişilere de ulaşmak ve Türk olmayan diğer kişilerin Astra uydusu , yani kendi uyduları üzerinden yayın yapılması takdirde daha da çok bir izleyici kitlesine sahip olacaklarına eminiz. Bu nedenle 1AN TV, NR1 TV, NR1TÜRK TV gibi kanalların orada yayın yapmaları çok iyi bir seçim olduğuna eminiz.

Bu yazımız da 1AN TV astra frekansı, NR1 TV astra uydusu frekansı ve NR1TÜRK TV asra 5b 31.5 frekanslarını bulacaksınız.

KANAL: 1AN TV, NR1 TV, NR1TÜRK TV

UYDU: ASTRA 5B 31.5

FREKANS: 12.110

SEMBOL: Yatay – H

POLARİZASYON: 27.500

Fec: Otomatik


Bir önceki yazımız olan 1AN TV Astra 5B 31.5 Uydu frekans bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.21 Mayıs 2018      235 Okuma