İpek Uydu Servisi & Hızlı, Kaliteli ve Güvenli

İpek Uydu Servisi


Hızlı & Güvenilir & Kaliteli

tivibu yeni yazılım

Tivibu cihazlarının güncelleme yapılabilmesi için uydu alıcısının bir uydu antene bağlı olması gerekir. Türksat çanak anten üzerinden tivibu uydu alıcısına tivibu yeni yazılım yüklemesi yapabilirsiniz. Bazı uydu alıcıların da farklı yollar ile yazılım yüklenmesi yapılsa da tivibu için bu kadar zahmet çekmenize gerek kalmadan uydu anten üzerinden sağlıklı bir güncelleme yapılabilir.

Yeni yazılımlar bir önceki versiyonların güzle bir şekilde yapılmayıp bazı yerler de hataların olması veya farklı özellikler eklenebilmesi için yazılım güncellemesine ihtiyaç duyulur. Uydu alıcısı veya tivibu uydu cihazınızın bazı özelliklerinden memnun değilseniz eğer gerçekten de göze batan belirgin sorunların oluşmasına sebebiyet verdiyse o evde bulunan uydu alıcısını veya tivibu yeni yazılım güncellemesi yaparak yeni bir cihaz menüsüne sahip olabilirsiniz.

Uydu üzerinden yeni yazılım nasıl yüklenir?

Yeni yazılım güncellemelerin en hızlı ve belki de en çok uğraştırmayan seçenekler arasında yer alan uydu üzerinden yazılım güncelleme ile artık kumandanız üzerinden yazılımlar yükleyebilirsiniz. Kullandığınız tivibu uydu alıcısı veya farklı bir uydu alıcısının markasının uydu üzerinden yazılım güncellemesini destekleyip desteklemediğini merak ediyorsanız o zaman menü tuşundan ayarlar bölümüne girerek sistem ayarları seçeneğinden de yazılım kontrolü yapabilirsiniz. Genel olarak kurulum bölümünün haricinde farklı bir yerde olur bu yazılım seçeneği. Kullanıcı ayarları veya sistem ayarları kısmından istediğiniz menüye ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Tv de bütün kanallar takılarak gösteriyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneriyoruz. Ayrıca ''Benzer Ürünler'' bölümü de inceleyebilirsiniz.13 Kasım 2018      286 Okuma